O nas

ICAR jest jedną z największych sieci taxi w Polsce. Posiada swoje oddziały w Krakowie, Jaworznie, Sosnowcu, i Tarnowie. W związku z dynamicznym rozwojem sieci otwarliśmy swój oddział w Katowicach który będzie obsługiwał również miasta sąsiednie.

Jednym z naszych głównych atutów jest tani transport między miastami aglomeracji. Np. z Tychów do Chorzowa jeździmy na I taryfie. Istnieje też możliwość poznania przez Klienta ceny za przejazd bezpośrednio u kierowcy przed rozpoczęciem kursu lub w momencie składania zamówienia, co sprawia że nie jest on narażony na nieplanowane koszty.

Jako pierwsi w Polsce nie wprowadziliśmy podwyższonej stawki za kursy nocne oraz w niedzielę i święta. Jako jedyni również nie pobieramy opłat za przestoje związane z ruchem miejskim pojazdu (tzw. opłata czasowa za korki i przestoje na światłach), którą stosują wszystkie korporacje Taxi. Wyróżnia nas to na tle konkurencji w całej Polsce.

Obecnie nasza sieć zrzesza ponad tysiąc kierowców i nadal się rozwija. Naszym celem jest zadowolenie klienta dlatego wprowadzamy na bieżąco nowe rozwiązania takie jak aplikacje na smartfony do zamawiania lub automatyczne zamawianie pojazdu przez telefon. Nie ograniczamy się tylko do przewozów na terenie Ślaska, na życzenie Klienta możemy go zawieźć w dowolne miejsce w całym kraju.

Liczymy ze dzięki naszej konkurencyjnej ofercie oraz jakości naszych usług zyskamy Państwa zaufanie i zmienimy na lepsze komunikacyjny pejzaż Metropolii.